Питання-відповідь

1. Мене в закладі зареєстрували на курси підвищення кваліфікації. Як дізнатися чи зарахували мене і що мені далі робити?


Відповідь: На період проведення курсів у дистанційному форматі на вашу пошту, що вказана на платформі реєстрації, має надійти лист із повідомленням про початок курсів та інструкціями щодо навчання на платформі дистанційного навчання МОІППО. Уважно ознайомтеся з інструкціями та виконайте відповідні дії.

2. На етапі планування графіка на наступний рік відповідальні в закладі освіти не встигли вчасно зареєструвати педагогів на курси підвищення кваліфікації. Що робити?

Відповідь: надіслати на електронну адресу МОІППО клопотання з проханням зареєструвати педагогів на КПК.

3. Я був(ла) записаний(а) на курси підвищення кваліфікації, а тепер мене немає.

Відповідь: Скасувати реєстрацію на курси записаного працівника може лише відповідальна особа закладу освіти, яка має логін та пароль доступу до платформи. Тому, будь ласка, уточніть у своєму закладі, чому скасували вашу реєстрацію.

4. Не отримав(ла) лист із підтвердженням реєстрації на платформі дистанційного навчання Moodle. Що робити?

Відповідь: Спробуйте увійти без підтвердження зараз або пізніше.

5. Не можу потрапити в групу, не бачу завдань, або викладач не може знайти мене в системі.

Відповідь: Повідомте викладачу свою актуальну email-адресу, за якою ви реєструвалися на платформі дистанційного навчання.

6. Як дізнатися розклад навчальних занять курсів, на які я зареєстрований(а)?

Відповідь: Розклади навчальних занять розміщені на сайті МОІППО (розділ Слухачам курсів – Розклади груп) та на платформі дистанційного навчання МОІППО в оголошеннях групи.

7. Я навчаюся на платформі дистанційного навчання, але мені кажуть, що я не зареєстрований(а) в групі. Що робити?

Відповідь: Зверніться, будь ласка, до відповідальної особи в закладі освіти, щоб вона зареєструвала вас у відповідну групу на платформі реєстрації слухачів МОІППО.

8. Чому я не отримала/отримав сертифікат? Я брав участь в онлайн-заняттях, але з поважних причин не міг виконати завдання в повному обсязі.

Відповідь: Відповідно до наказів МОІППО документи про підвищення кваліфікації видаються слухачам курсів за умови успішного виконання програми підвищення кваліфікації в обсязі не менше 75 %.

9. Зареєстровані декілька разів на одні і ті самі курси.

Відповідь: Зверніться, будь ласка, до відповідальної особи в закладі освіти, щоб скасувати реєстрацію на зайві курси.

10. Не отримали документ про підвищення кваліфікації на електронну пошту.

Відповідь: Перевірте, будь ласка, адресу на платформі реєстрації слухачів МОІППО. Усі документи про підвищення кваліфікації розсилаються на персональні електронні адреси, вказані в картці працівника закладу.

11. Не можемо редагувати особисті дані нашого працівника на платформі реєстрації слухачів МОІППО.

Відповідь: Редагувати можуть тільки відповідальні особи закладу, в якому працівник доданий як “основний працівник“.

12. Які дії необхідно виконати на платформі реєстрації слухачів МОІППО, якщо працівник звільняється із закладу освіти?

Відповідь: Відмінити реєстрації на курси, модулі, сертифіковані заходи цього працівника та звільнити його на платформі реєстрації слухачів МОІППО.

13. Що робити, якщо переплутали місцями ім’я та по батькові працівника?

Відповідь: Редагувати дані цього працівника (увести правильно ПІБ) та зберегти. Ні в якому разі не створювати нового працівника!

Якщо у вас виникають питання щодо роботи на платформі реєстрації слухачів і ви не знайшли відповіді у наданих інструкціях, то сформулюйте питання та надішліть електронний лист з пошти закладу освіти на нашу офіційну електронну адресу moippo@moippo.mk.ua