5 Травня 2021

Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті

Упродовж квітня 2021 р. представники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Василь Шуляр, Вікторія Стойкова, Олена Сокуренко, Катерина Пінюгіна) брали участь в онлайн-зустрічах у рамках міжнародного проєкту «Зміни педагогічних факультетів у 21 столітті». Проєкт спрямовано на посилення можливостей працівників середнього менеджменту та викладачів українських університетів, що готують вчителів.
Весняна сесія проєкту продовжилася онлайн-курсом щодо інклюзії та інтернаціоналізації у середовищі вищої школи (відбулося 8 зустрічей). Як тема інклюзії, так і тема інтернаціоналізації належать протягом тривалого часу до пріоритетів Університету імені Масарика, де намагаються втілювати нові тренди у щоденній практиці. Своїм досвідом і результатами дослідження поділилися не лише співробітники педагогічного факультету, а й Центру закордонної співпраці та Центру для допомоги студентам з особливими потребами Університету імені Масарика. Курс включав також панельні
дискусії, конференцію, ознайомлення з практичним досвідом. Під час зустрічей обговорювали глобальні й локальні виклики, в умовах яких працюють педагогічні заклади освіти у світі.
За результатами проходження курсу учасники отримали сертифікати.

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу № 1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 – приймальня

Адреса корпусу № 2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування