9 Грудня 2021

Завершився відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» із номінацій: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства»

06–08 грудня 2021 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено відбірковий етап першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» із номінацій: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво», «Основи правознавства».

Конкурсанти продемонстрували високий рівень фахової підготовки, сучасне бачення власної ролі в освітньому процесі, проявили мобільність та креативність.

Члени журі відзначили фахову підготовку учасників конкурсу, рівень володіння методикою викладання навчального матеріалу, уміння творчо використовувати найновішу інформацію, інноваційні технології. Учителі зробили ще один крок до вершин педагогічної майстерності.

За загальною сумою балів усіх конкурсних випробувань члени фахового журі визначили 47 учасників, які братимуть участь у фінальному етапі першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», а саме:

Номінація «Біологія»

    1. Артеменко Людмила Миколаївна, учитель біології Рибаківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Миколаївського району.
    2. Велькова Вікторія Миколаївна, учитель біології Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 52 Миколаївської міської ради.
    3. Волченко Майя Миколаївна, учитель біології Березанського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Березанської селищної ради.
    4. Кабанова Ірина Олександрівна, учитель біології  Баштанського опорного закладу ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради Баштанського району.
    5. Кравченко Олена Вікторівна, учитель біології  Новобузького ЗЗСО № 1 Новобузької міської ради. 
    6. Кушнір Ольга Володимирівна, учитель біології Новофедорівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради.
    7. Прокопенко Ілона Анатоліївна, учитель біології Первомайського ліцею «Ерудит» Первомайської міської ради.
    8. Сушко Людмила Валеріївна, учитель біології Братського ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 1 смт Братське Вознесенського району.
    9. Шапошнік Вікторія Василівна, учитель біології Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка Миколаївської міської ради.

Номінація «Інформатика»

    1. Алексєєв Артем Сергійович, учитель інформатики Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради. 
    2. Воробйов Владислав Іванович, учитель інформатики Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради.
    3. Галєба Олена Юліївна, учитель інформатики Братського ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 1 Братської селищної ради.
    4. Галушко Оксана Олександрівна, учитель інформатики Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської міської ради. 
    5. Горбурова Любов Леонідівна, учитель інформатики Рибаківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району.
    6. Пономарьов Михайло Олександрович, учитель інформатики Яструбинівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Прибужанівської сільської ради Вознесенського району. 
    7. Попович Анна Михайлівна, учитель інформатики Кандибинського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Костянтинівської сільської ради  Миколаївського району.
    8. Правило Сергій Сергійович, учитель інформатики Баштанського опорного ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради Баштанського району.
    9. Фаріонов Олександр Олександрович, учитель інформатики Новофедорівського ЗЗСО І–ІІІ ступенів Коблівської сільської ради Березанського району.

Номінація «Мистецтво»

    1. Волошина А. І., учитель музичного мистецтва Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
    2. Куценко О. М., учитель музичного мистецтва Первомайського ліцею «Престиж» Первомайської міської ради.
    3. Лукашенко К. А., учитель музичного мистецтва Братського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Братської селищної ради Вознесенського району.
    4. Матвієнко С. А., учитель музичного мистецтва Первомайської гімназії № 10 імені Миколи Вінграновського Первомайської міської ради. 
    5. Потапова Н. М., учитель музичного мистецтва Прибузької  ЗОШ І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району.
    6. Репях Н. С., учитель музичного мистецтва Южноукраїнської  ЗОШ І–ІІІ ступенів № 1 імені Захисників Вітчизни Южноукраїнської  міської ради. 

Номінація «Основи правознавства»

    1. Петренко Світлана Олексіївна, учитель правознавства Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради. 
    2. Шутяк Матвій Іванович, учитель правознавства Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради. 
    3. Жерченко Володимир Анатолійович, учитель правознавства Вознесенської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 10 Вознесенської міської ради. 
    4. Запорожець Віктор Валерійович, учитель правознавства Снігурівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Снігурівської міської ради. 

Дякуємо педагогам, які виявили бажання продемонструвати свою фахову майстерність, педагогічні знахідки, освітянські родзинки. 

Зичимо натхнення, творчості, креативу!

Бажаємо успіхів на шляху до майбутніх перемог!

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу № 1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 – приймальня

Адреса корпусу № 2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування