17 Червня 2020

Засідання обласної творчої групи вчителів зарубіжної літератури

16–17 червня 2020 року на платформі «Zoom» відбулося засідання обласної творчої групи вчителів зарубіжної літератури «Формування ключових і предметних компетентностей на уроках зарубіжної літератури в умовах переходу до Нової української школи» у дистанційному (синхронному) режимі.

Дарія Лукьяненко, кандидат філологічних наук, доцент кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, висвітлила такі питання: «Таксономія освітніх цілей Бенджаміна Блума – основа конструювання компетентнісних завдань», «Важливість таксономії освітніх цілей Бенджаміна Блума в умовах переходу на змішане навчання».

Ганна Пономаренко, методист кафедри, провела практичне заняття на тему «Навчання у віртуальному просторі за допомогою Google Classroom».

Учасники Творчої групи удосконалили фахову компетентність: обговорили підсумки роботи по конструюванню компетентнісно орієнтованих завдань; поділилися досвідом реалізації їх під час дистанційної освіти; визначили перспективи застосування завдань в умовах змішаного навчання. Для членів Творчої групи створено віртуальну спільноту в середовищі Google Classroom, де розміщено матеріали для опрацювання, а також завдання до другого засідання.

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу № 1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 – приймальня

Адреса корпусу № 2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування