Вітаємо Салиган Оксану з призначенням стипендії Кабінету Міністрів України!
17/11/2023
![](https://moippo.mk.ua/wp-content/uploads/2023/11/Всеукраїнські-учнівські-олімпіади-з-навачльних-предметів-1.jpg)
Вітаємо Салиган Оксану, ученицю 11 класу Доманівського ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради, переможницю ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади – 2023 з української мови і літератури, із призначенням стипендії Кабінету Міністрів України. Вітаємо із досягненнями наставницю Оксани – учителя української мови і літератури – Шмарговську Людмилу Василівну. Нових успіхів Вам!
Наказ