31 Січня 2022

Вітаємо переможців обласного етапу ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

5 клас

І місце – Михайлюк Софія, учениця Миколаївської гімназії № 64 Миколаївської міської ради; 

Зелінська Аміна, учениця Ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради Вознесенського району.

ІІ місце – Ромбульт Марія, учениця Веснянського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району; 

Воляник Зоряна, учениця Калинівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Березанської селищної ради. 

ІІІ місце – Галушко Дар’я, учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Снігурівської міської ради Баштанського району;

Пламінська Тетяна, учениця Миколаївської гімназії № 44 Миколаївської міської ради;

Дуган Катерина, учениця Олександрівського закладу загальної середньої освіти імені Т. Шевченка Олександрівської селищної ради;

Цирульнікова Аліна, учениця Новогригорівської філії Шевченківського ЗЗСО І–ІІІ ступенів; 

Павлова Інга, учениця Покровської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Веселинівської селищної ради Вознесенського району. 


6 клас

І місце – Деменко Валерія, учениця Миколаївського ліцею № 2 Миколаївської міської ради;

Громенко Анна, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради. 

ІІ місце – Жепало Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради; 

Афанасьєв Володимир, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради;

Явоненко Анастасія, учениця Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької селищної ради. 

ІІІ місце – Чистякова Варвара, учениця Миколаївського ліцею № 28 Миколаївської міської ради; 

Шестерик Єлизавета, учениця Вознесенської загальноосвітньої школи І– ІІ ступенів № 7 Вознесенської міської ради; 

Козакевич Аліна, учениця Братського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Братської селищної ради; 

Погорілий Єгор, учень Щербанівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів імені Героя Соціалістичної Праці М. М. Рябошапки Дорошівської сільської ради Вознесенського району;

Мардар Анастасія Леонідівна, учениця Первомайської гімназії № 4 імені Якова Лобова Первомайської міської ради. 


7 клас 

І місце – Левченко Маргарита Олександрівна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради; 

Костенко Поліна, учениця Баштанського опорного ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради.

ІІ місце –  Кравченя Валерія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради; 

Федоренко Анастасія, учениця Новоолександрівської філії ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради Вознесенського району; 

ІІІ місце – Шляхова Анастасія, учениця Полігонівської ЗЗСО І–ІІІ ступенів Шевченківської ОТГ;

Завадська Анна, учениця  Снігурівської загальноосвітньої школи  І–ІІІ ступенів Снігурівської міської ради Баштанського району. 


8 клас 

І місце – Деменко Тетяна, учениця Калинівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької селищної ради; 

Застрижна Валерія, учениця Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради. 

ІІ місце – Риженко Марина, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради; 

Телегіна Поліна, учениця Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів № 6 Вознесенської міської ради; 

Федчерова Єлизавета, учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Снігурівської міської ради Баштанського району. 

ІІІ місце – Семеліт Аліна, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради;

Колеснікова Леся, учениця Іванівського закладу загальної середньої освіти  І– ІІ ступенів з дошкільним підрозділом імені М. О. Дробітька Братської селищної ради Вознесенського району. 


9 клас

І місце – Тимчук Олена, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради; 

Шульга Кароліна, учениця Лупарівської ЗЗСО І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Миколаївського району.

ІІ місце – Хода Софія, учениця Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради; 

Пашкова Дар’я, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи  № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради;

Дубинко Анастасія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради;

ІІІ місце – Крестич Марія, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради;

Назаренко Анна, учениця Баштанського опорного закладу ЗЗСО І–ІІІ ступенів  № 1 Баштанської міської ради;

Лавринчук Дар’я  Олексіївна, учениця Кривобалківського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району; 

Мустяца Анастасія, учениця Дорошівського закладу загальної середньої освіти    І–ІІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району. 



10 клас

І місце – Вдовцова Ангеліна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради;

Александрова Анна, учениця Снігурівської гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської міської ради. 

ІІ місце – Шепелевич Алеся, учениця Миколаївського ліцею № 2 Миколаївської міської ради;

Лупу Олександра, учениця Баштанського опорного ЗЗСО І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради.

ІІІ місце – Лепехова Анна, учениця Миколаївського ліцею № 42 Миколаївської міської ради; 

Мовчан Крістіна, учениця Новоодеського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської міської ради Миколаївського району; 

Рец Тетяна, учениця Первомайського ліцею «Ерудит» Первомайської міської ради; 

Компанієць Юлія, учениця Мигіївського  закладу загальної середньої освіти ЗЗСО І–ІІІ ступенів.



11 клас 

І місце – Конишева Софія, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради; 

Марковська Анастасія, учениця Миколаївського ліцею № 60 Миколаївської міської ради.

ІІ місце – Коваленко Артур, учень Новомар’ївського опорного навчального закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Новомар’ївської сільської ради; Брязкун Карина, учениця Кінецьпільського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Первомайської міської ради; 

Рижик Володимир, учень Баштанської гімназії Баштанської міської ради Баштанського району.

ІІІ місце – Луценко Аліна, учениця Миколаївського економічного ліцею  № 2 Миколаївської міської ради; 

Цепла Дар’я, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради; 

Моісєєнко Софія, учениця Мішково-Погорілівської ЗОШ І–ІІІ ступенів Мішково-Погорілівської ОТГ;

Гамуга Віктор, учень Березанського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Березанської селищної ради.


Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти

І місце – Мацола Анастасія, учениця Новоодеського професійного аграрного ліцею.

ІІ місце – Данченкова Вікторія, учениця Надбузького професійного аграрного ліцею.

ІІІ місце – Волошанюк Олександр, учень Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва;

Тихнєва Анастасія, учениця Миколаївського промислового ліцею;

Юдкіна Софія, учениця Миколаївського професійного суднобудівного ліцею;

Боднар Елана, учениця ДНЗ «Миколаївське вище професійне училище технологій та дизайну».



Студенти закладів фахової передвищої освіти (негуманітарний напрям)

І місце – Аштема Анна, студентка Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв.

ІІ місце – Топчий Олександра, студентка Технолого-економічного коледжу Миколаївського національного аграрного університету.

ІІІ місце – Бадейко Надія, студентка Миколаївського фахового будівельного коледжу.

Храпова Марія, студентка Відокремленого структурного підрозділу «Миколаївський фаховий коледж транспортної інфраструктури Українського державного університету науки і технологій».



Студенти закладів фахової передвищої освіти (гуманітарний напрям)

І місце – Михайлишина Дар’я, студентка Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв.

ІІ місце – Влачига Анна, студентка Новобузького фахового педагогічного коледжу.

ІІІ місце – Козуля Юлія, студентка Новобузького фахового педагогічного коледжу.



Студенти закладів вищої освіти (негуманітарний напрям)

І місце – Нехайчик Єлизавета, студентка Миколаївського аграрного університету.

ІІ місце – Сердюкова Олена, студентка Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.

ІІІ місце – Сімонова Тетяна, студентка Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.



Студенти закладів вищої освіти (негуманітарний напрям)

І місце – Чижик Анастасія, студентка Миколаївського  національного університету імені В. О. Сухомлинського.