17 Січня 2022

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

15–16 січня 2022 року на базі Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
В олімпіаді взяли участь представники Березанської, Братської, Вознесенської, Кривоозерської, Миколаївської, Мішково-Погорілівської, Первомайської та Снігурівської територіальних зон (усього – 42 учні).
Учасники виконували завдання теоретичного та експериментального турів. Зокрема, в експериментальному турі необхідно було визначити об’єм та густину квасолини, відсотковий вміст металів у сплаві, опір резисторів у «чорному» ящику, використовуючи запропоноване обладнання.
За рішенням журі переможцями обласної олімпіади з фізики стали 19 учнів закладів освіти області:

8 клас
І місце
Перельот Катерина, учениця 8 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Перельот Єлизавета, учениця 8 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Астененко Дмитро, учень 8 класу Первомайської гімназії № 4 імені Якова Лобова Первомайської міської ради.
Лавренов Олексій, учень 8 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

9 клас
І місце
Харченко Вадим, учень 9 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.
Чорний Михайло, учень 9 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Терещенко Максим, учень 9 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка Миколаївської міської ради.
Проценко Павло, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Красуля Дмитро, учень 9 класу Первомайської гімназії № 1 Первомайської міської ради.
Туманов Тимур, учень 9 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.

10 клас
І місце
Дмитрієва Катерина, учениця 10 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Козакевич Олексій, учень 10 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Ремешевський Євген, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
Лейцишин Тимофій, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму імені В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

11 клас
І місце
Черняк Богдан, учень 11 класу Миколаївського ліцею № 42 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Воробйова Ксенія, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка Миколаївської міської ради.
Пятибратов Максим, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Арамма Артем, учень 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.
Рускуліс Андріс, учень 11 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації та педагогічному колективу Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 3 Миколаївської міської ради (директор – Зінченко Діна Єгорівна) за створені умови та сприяння в проведенні олімпіади.