21 Лютого 2022

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови і літератури

8 клас
І місце
Перельот Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІ місце
Застрижна Валерія, учениця Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради.
Борисовець Марина, учениця Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради. 

 

ІІІ місце
Попова Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
Гончаренко Катерина, учениця ліцею «Перспектива» Доманівської сільської  ради.
Риженко Марина, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії  Новоодеської міської ради. 
Чернявський Микита, учень Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 6 Вознесенської міської ради.
Котенко Єва, учениця Мішково-Погорілівського ліцею Мішково-Погорілівської сільської ради.
Воробйова Дарина, учениця Братського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Братської селищної ради.

9 клас
І місце
Рослик Єгор, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради. 
ІІ місце 
Катеринич Домініка, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
Гінкул Максим, учень Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2  Вознесенської міської ради.
Стець Анна, учениця КЗ «Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І–ІІ ступенів № 2» Кривоозерської сільської  ради.
ІІІ місце
Ручкіна Ніка, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради. 
Салиган Оксана, учениця ліцею «Успіх» Доманівської сільської  ради.
Хода Софія, учениця Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради.
Соколан Карина, учениця Снігурівської гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської міської ради.

10 клас
І місце
Александрова Анна, учениця Снігурівської гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської міської ради.
ІІ місце
Науменко Діана, учениця Миколаївського ліцею № 2 Миколаївської міської ради.
Вдовцова Ангеліна, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.
Меркулова Софія, учениця Миколаївського ліцею № 2 Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Козлова Софія, учениця Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради.
Янович Дмитро, учень Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради.

11 клас

І місце
Ткачук Аліна, учениця Миколаївського ліцею № 2 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Іщенко Катерина, учениця Миколаївського юридичного ліцею Миколаївської міської ради.
Плетень Марія, учениця Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7 Вознесенської міської ради.
ІІІ місце
Новицька Анна, учениця Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради.
Стець Руслана, учениця Кривоозерського закладу загальної середньої освіти  І–ІІІ ступенів № 2 Кривоозерської сільської  ради.