1 Лютого 2022

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії

8 клас

І місце
Гаркуша Богдан, учень 8 класу Миколаївської гімназії № 15 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Райзер Ростислав, учень 8 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 35 Миколаївської міської ради.

ІІІ місце
Шандуренко Богдан, учень 8 класу Антонівської загальноосвітньої школи-інтернату І–ІІІ ступенів Миколаївської обласної ради.
Вертюк Ірина, учениця 8 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради.


9 клас

І місце
Гінкул Максим, учень 9 класу Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради.
ІІ місце
Терещенко Максим, учень 9 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 57 ім. Т. Г. Шевченка Миколаївської міської ради.
Грасман Ксенія, учениця 9 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Богданова Тетяна, учениця 9 класу Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради.
Скибіцька Дарія, учениця 9 класу ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради Миколаївської області.
Телятникова Дарина, учениця 9 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.
Корінь Аліна, учениця 9 класу Братського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Братської селищної ради Братського району.

10 клас

І місце
Лейцишин Тимофій, учень 10 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Гайдук Ярослав, учень 10 класу Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради.
Потапкова Юлія, учениця 10 класу Галицинівької загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Вітовського району.
ІІІ місце
Щербина Анастасія, учениця 10 класу Снігурівської гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської міської ради.
Слесаренко Любов, учениця 10 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.

11 клас

І місце
Ульянкін Іван, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Мірошніченко Вікторія, учениця 11 класу Братського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Братської селищної ради Братського району. 
ІІІ місце
Гоптарев Андрій, учень 11 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.
Чарквіані Іраклі, учень 11 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7 Миколаївської міської ради.