18 Листопада 2021

Вебінар пролонгованого обласного сертифікованого заходу «Школа професійного зростання «Digital Teacher» для вчителів англійської мови ЗЗСО Миколаївської області

16–17 листопада 2021 року в дистанційному режимі відбувся третій вебінар пролонгованого обласного сертифікованого заходу «Школа професійного зростання «Digital Teacher» для вчителів англійської мови ЗЗСО Миколаївської області на тему «Організація зворотного зв’язку з учнями за допомогою цифрових технологій на уроках англійської мови» (далі – Вебінар).

 Організувала та провела Вебінар кафедра педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО з метою розвитку інформаційно-цифрової компетентності вчителів англійської мови щодо створення і застосування цифрового навчального контенту в освітньому процесі. 

Тихонова Тетяна Валентинівна, д.пед.н., завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО, і Кошкіна Ганна Леонідівна, викладач англійської мови кафедри сучасних мов Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, ознайомили учасників із цифровими інструментами з організації зворотного зв’язку з учнями (сервісами Kaizena, Floop, Kritik, Formative), а також пояснили, як виконувати завдання до самостійної роботи.

Модератор Вебінару – Бредіхіна Інеса Володимирівна, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО.

Усього в заході взяли участь: 16 листопада – 28, 17 листопада – 27 учителів англійської мови ЗЗСО Миколаївської області.

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу № 1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 – приймальня

Адреса корпусу № 2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування