21 Серпня 2021

Тенденції розвитку освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві

20 серпня 2021 року в МОІППО проведено практичний блок всеукраїнської науково-практична конференція “Тенденції розвитку освітянських бібліотек в інформаційному суспільстві”.
Організатори конференції: Науково-педагогічна бібліотека м. Миколаєва, Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти, Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України.

Учасники конференції ознайомилися з оновленим інформаційно-освітнім середовищем МОІППО, інноваційними освітніми розробками інституту, Галереєю мистецтв, бібліотекою й взяли участь у круглому столі, на якому висвітлено такі питання:
– Проєктно-літературна діяльність МОІППО (Василь Шуляр);
– Когнітивна функція бібліотек ЗЗСО як одна із стратегій розвитку їх діяльності (Галина Гич);
– Інформаційний раціон сучасного бібліотекаря: вплив “нових медіа” (Максим Запорожченко);
– Перспективи розвитку Koha в Україні (Ігор Огура);
– Доповнена реальність як складова урізноманітнення навчальної літератури (Анастасія Кравченко).
До конференції віддалено долучився й Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, який акцентував увагу присутніх на важливості налагодження ефективної співпраці та взаємодії між бібліотеками закладів освіти та українськими книговидавцями.
Модератор зустрічі – Костянтин Картузов.
У роботі науково-практичної конференції взяли участь директори, завідувачі та бібліотекарі шкільних та науково-педагогічних бібліотек України, науково-педагогічні працівники МОІППО.
Запис трансляції заходу доступний за покликанням: