31 Січня 2022

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ОЛІМПІАДИ З БІОЛОГІЇ!

29 січня 2022 року на базі Миколаївського ліцею № 2 Миколаївської міської ради (директор – Федоренко В. О.) проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. 

Із вітальним словом до учасників звернулися Людмила Трубнікова, заступник директора із науково-педагогічної роботи, та Ірина Мироненко, старший викладач, методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. 

38 учнів закладів освіти виконували завдання теоретичного та експериментального турів, що складені за єдиним зразком Міністерства освіти і науки України.

Дякуємо креативним і талановитим учителям: керівникам команд та членам журі за плідну співпрацю!

Вітаємо переможців, майбутню наукову біологічну еліту!

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології 2022 р.

8 клас

І місце

  • Троїцька Таісія Іллівна, учениця 8 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  • П’ясковська Дар’я Іллівна, учениця 8 класу Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.
  • Гаркуша Богдан Вікторович, учень 8 класу Миколаївської гімназії № 15 Миколаївської міської ради. 

ІІІ місце

  • Половенко Софія Олегівна, учениця 8 класу Червонянської гімназії  Воскресенської селищної ради.
  • Кішковська Валерія Сергіївна, учениця 8 класу Снігурівської гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської міської ради.
  • Криворучко Аріна Сергіївна, учениця 8 класу Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 8 Вознесенської міської ради.

9 клас

І місце

  • Пашков Михайло Олексійович, учень 9 класу Бузького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Сухоєланецької сільської ради.

ІІ місце

  • Щокіна Анастасія Сергіївна, учениця 9 класу Миколаївського ліцею № 41 Миколаївської міської ради.
  • Бойцун Каміла Ігорівна, учениця 9 класу Миколаївського  муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  • Коров’якова Дар’я Олександрівна, учениця 9 класу Братського закладу загальної середньої освіти ІІІІ ступенів Братської селищної ради Братського району. 
  • Верловицький Владислав Сергійович, учень 9 класу Снігурівської гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської міської ради.

10 клас

І місце

  • Лещенко Роман Романович, учень 10 класу Миколаївської загальноосвітньої школи ІІІІ ступенів № 50 ім. Г. Л. Дівіної Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  • Сподін Данило Олександрович, учень 10 класу Єланецького закладу загальної середньої освіти ІІІІ ступенів Єланецької селищної ради.

ІІІ місце

  • Коновалова Анастасія Едуардівна, учениця 10 класу Миколаївського ліцею № 51 Миколаївської міської ради.
  • Мелашич Нікіта Олексійович, учень 10 класу Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради.

11 клас

І місце

  • Чухарева Юлія Валеріївна, учениця 11 класу Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  • Плетень Марія Дмитрівна, учениця 11 класу Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7 Вознесенської міської ради.
  • Новицька Анна Олександрівна, учениця 11 класу Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради. 

ІІІ місце

  • Маньків Катерина Іванівна, учениця 11 класу Снігурівської гімназії імені Т. Г. Шевченка Снігурівської міської ради.
  • Шумова Ганна Сергіївна, учениця 11 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.