Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Щодо підручників для 5 класу, створених за результатами пілотування НУШ у 5-х класах

  15/02/2022

  Видавництво «Ранок» отримало відгуки, рекомендації та пропозиції від учителів і методистів закладів освіти Миколаївської області щодо розроблених видавництвом навчальних посібників, які використовуються в освітньому процесі у 5-х пілотних класах НУШ у межах інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня щодо реалізації Державного стандарту базової середньої освіти. Поєднавши теоретичні засади зі створення підручників із досвідом роботи вчителів, урахувавши їх зауваження та пропозиції, видавництво «Ранок» підготувало нові сучасні підручники для 5 класу.

  Зазначені підручники отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН України від 08.02.2022 № 140) та братимуть участь у конкурсному відборі підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021–2022 роках (5 клас).

  Ознайомитися з підручниками для 5 класу видавництва «Ранок» можна за посиланням https://i-ranok.com/ або за посиланнями, наведеними в Додатку 1 до цього листа. Зазначимо також, що кожний підручник має супровід, який зробить роботу вчителя більш ефективною, а саме: електронний додаток до підручника на інтерактивній платформі IZZІ, спільноти в соціальній мережі Facebook і у Viber, щотижневий супровід у вигляді майстер-класів і вебінарів, консультацій на актуальні теми.
  Додаток 1 до лист вид-ва Ранок_Перелік підручників для 5 класу (1)