29 Березня 2021

СЕРТИФІКОВАНИЙ ЗАХІД ІЗ ПРЕДМЕТА «ОСНОВИ ЗДОРОВ’Я»

Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, із метою підвищення рівня професійної підготовки вчителів основ здоров’я щодо організації освітнього процесу в дистанційній та змішаній формах із 22 до 26 березня 2021 року навчально-методичною лабораторією акмеології проведено обласний семінар-практикум «Сучасні виклики в організації дистанційного навчання з предмета «Основи здоров’я»: огляд онлайн-ресурсів та інтернет-сервісів».
Під час викладання предмета «Основи здоров’я» в умовах дистанційного навчання важливим є створення потужної бази інтернет-сервісів для ефективної організації освітнього процесу. Учителі потребують ознайомлення, інструктажу та навчання щодо оволодіння сучасними онлайн-ресурсами та інтернет-сервісами, що значно поліпшують, модернізують та урізноманітнюють освітній процес.
На заході розглядалися такі питання:
– Сучасні виклики в організації дистанційного навчання з предмета «Основи здоров’я» (Погорєлова Любов Валентинівна, методист навчально-методичної лабораторії акмеології МОІППО);
– Огляд онлайн-ресурсів та інтернет-сервісів (Погромська Г. С., к.пед.н., доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО);
– Онлайн-інструменти для створення навчального контенту з основ здоров’я (Гримач І. М., учитель Первомайської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 12 Первомайської міської ради).
Усі учасники, які відвідали онлайн-заняття та виконали практичне завдання, за підсумками роботи отримають сертифікат.
Відзначимо, що не вперше до участі в сертифікованих заходах нашого інституту долучаються зацікавлені освітяни з інших областей України!
Ми завжди відкриті до співпраці!