Результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови
![](https://moippo.mk.ua/wp-content/uploads/2023/02/англійська-мова_олімпіада.png)
19 лютого 2023 року в дистанційному форматі проведено ІІІ (обласний) етап усеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. У змаганні взяли обдаровані учні та учениці Миколаївщини – 16 учасників.
Із вітальною промовою до присутніх звернулася Ольга Захар, кандидат педагогічних наук, заступник директора Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіті, яка наголосила на важливості інтелектуального потенціалу для держави та ролі іноземних мов у розвитку суспільства.
Методисти кафедри мовно-літературної та художньо-естетичної освіти прокоментували вимоги до виконання олімпіадних завдань.
Висловлюємо вдячність оргкомітету та фаховому журі за плідну роботу.
Вітаємо переможців!