12 Листопада 2021

Радіодиктант у Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти

Мова – це не просто спосiб спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова – це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам’ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу. Це наша національна ознака; в мові – наша культура, сутність нашої свідомості. Це форма нашого життя, життя культурного й національного, це форма національного організування. Поки живе мова – житиме й народ – як національність … От чому мова завжди має таку велику вагу в національному рухові, от чому ставлять її на перше почесне місце серед головних наших державних питань.

Доля нашої мови залежить і від того, як відгукнеться на рідне слово наша душа, як рідне слово бринітиме в цій душі, як воно житиме в ній. Запашна, співуча, гнучка, милозвучна, сповнена музики і квіткових пахощів – скількома епітетами супроводяться визнання української мови…
«Той, хто зневажливо ставиться до рідної мови, не може й сам викликати поваги до себе», – казав Олесь Гончар.
У День української писемності та мови працівники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти долучилися до написання XXІ радіодиктанту національної єдності.
В акції взяли участь науково-педагогічні та педагогічні працівники МОІППО. Хтось – у стінах Інституту, а хтось – вдома зі своїми родинами (загалом – понад 100 осіб).

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу № 1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 – приймальня

Адреса корпусу № 2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування