Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Проведено ІІ засідання обласної творчої групи «Професійна орієнтація учнів засобами інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут»

  17/11/2023

  Із 15 до 16 листопада 2023 року навчально-методичною лабораторією акмеології Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в дистанційному форматі  проведено обласну творчу групу з проблеми «Професійна орієнтація учнів засобами інтегрованого курсу «Здоров’я, безпека та добробут» (ІІ засідання, куратор – Любов Погорєлова).

  Захід передбачав зум-зустрічі та виконання учасниками практичних робіт в гугл-класі. Про важливість підвищення кваліфікації педагогічних працівників у контексті профорієнтаційної роботи розповіла під час відкриття заходу Олена Вітковська, завідувач навчально-методичною лабораторією акмеології. Змістовний досвід реалізації ідей Усеукраїнського експерименту «Професійна орієнтація в НУШ» у контексті предмета «Я досліджую світ» Олена Єфименко, заступник директора з навчально-виховної роботи Новобузького ліцею № 1 Новобузької селищної ради – закладу-учасника експерименту. Цікаві ідеї впровадження профорієнтації у закладі освіти (можливості використання методичних ресурсів Усеукраїнського експерименту «Професійна орієнтація в НУШ» у середній та старшій школі запропонувала Оксана Мацокіна, директор Козирського ліцею з початковою школою та гімназією Радсадівської сільської ради. Питання профорієнтації як складової НУШ висвітлила Погорєлова Любов, методист навчально-методичної лабораторії акмеології.

  Учасники активно комунікували, долучалися до інтерактиву, презентували напрацьовані моделі занять курсу «Здоров’я, безпека та добробут» із використанням ресурсів експерименту та працювали в групах. Проведення підсумкового засідання заплановано на грудень 2023 року.