Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ: ОСОБЛИВОСТІ ПОДАННЯ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ

27/11/2020

27 листопада 2020 року в Миколаївському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти в дистанційному режимі кандидатом педагогічних наук, методистом навчально-методичної лабораторії управління розвитком регіональної освіти, доцентом кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти Назаренко Людмилою Анатоліївною проведено сертифікований захід «Проєктна діяльність педагогічних працівників: особливості подання та реалізації». Із вітальним словом до учасників звернулась Стойкова Вікторія Володимирівна, кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, яка відзначила важливість розуміння суті організаційного проєктування й участі педагогічних працівників у проєктній діяльності для підвищення рівня престижності закладів загальної середньої освіти. Під керівництвом Назаренко Л. А. педагоги опрацювали науково-теоретичне підґрунтя зазначеної проблеми, розглянули сучасні вимоги до написання проєктів, психолого-педагогічні чинники організації проєктної діяльності, а також виконали компетентнісно орієнтовані завдання, оволоділи навичками написання мотиваційного листа як різновиду особистої супровідної кореспонденції для успішного подання проєкту на грант, почали розроблення методичних рекомендацій для здійснення проєктної діяльності в освітньому закладі.

У заході взяли участь координатори інноваційною діяльністю науково-методичних установ, ЗЗСО м. Миколаєва та Миколаївської області (усього – 17 осіб).