Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Професійний розвиток педагогічних і керівних кадрів в умовах реформування системи освіти

  26/10/2022
  24 жовтня 2022 року о 14.00 Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено інформаційно-мотиваційний семінар «Професійний розвиток педагогічних і керівних кадрів в умовах реформування системи освіти» для керівників та відповідальних осіб за курси підвищення кваліфікації педагогів закладів освіти Миколаївської області.
  Під час Семінару розглядалися такі питання:

  1. Адаптивна система професійного розвитку педагогів: тренди Миколаївщини (Вікторія Стойкова, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО).
  2. Алгоритм планування курсів підвищення кваліфікації на 2023 рік (Інна Трубнікова, завідувач лабораторії організації навчального процесу та інформаційного забезпечення МОІППО).
  3. Особливості попередньої реєстрації на курси підвищення кваліфікації на оновленій платформі реєстрації педагогів (Сергій Кириченко, методист центру цифрової освіти та медіакультури МОІППО).
  4. Особливості організації та проведення регіонального проєкту «Самодіагностування педагогів для визначення освітніх потреб» (Оксана Кулешова, завідувач навчально-методичної лабораторії моніторингу якості освіти та сертифікації МОІППО).
  5. Організаційно-технологічні засади звірки педагогічних кадрів у 2022–2023 навчальному році (Ольга Кондратьєва, методист навчально-методичної лабораторії моніторингу якості освіти та сертифікації МОІППО).
  6. Про надання інформації до банку даних щодо типових освітніх програм та інтегрованих курсів, обраних закладами загальної середньої освіти (Лілія Козирєва, методист навчально-методичної лабораторії управління розвитком регіональної освіти МОІППО).
  Відеозапис заходу доступний за покликанням: https://youtu.be/nu1Y_LK-mhU