1 Квітня 2021

Про проведення першого вебінару пролонгованого обласного сертифікованого заходу «Школа професійного зростання «Digital Teacher»

Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 30 березня 2021 року в дистанційному режимі проведено перший вебінар пролонгованого обласного сертифікованого заходу «Школа професійного зростання «Digital Teacher» для вчителів англійської мови ЗЗСО області на тему «Створення інтерактивного навчального контенту з англійської мови за допомогою електронних дошок; методика застосування на уроках». Захід організовано кафедрою педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО.
Мета вебінару – розвиток інформаційно-цифрової компетентності вчителів англійської мови щодо створення та застосування цифрового навчального контенту в освітньому процесі.
Тихонова Тетяна Валентинівна, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти МОІППО, ознайомила учасників із різними видами онлайн-дошок та їх можливостями щодо створення цифрового навчального контенту для навчання англійської мови.
Бредіхіна Інеса Володимирівна, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО, продемонструвала приклади використання онлайн-дошок на уроках англійської мови для різних видів діяльності.
Під час заходу учасники працювали з онлайн-дошкою, виконуючи методичне завдання.
У роботі вебінару взяли участь 33 вчителі англійської мови ЗЗСО Миколаївської області.