Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

  • У 2025 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2024 року № 1513 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2025 році” розпочинається надання послуг з професійної підтримки та допомоги педагогам (супервізія)

    Підсумки профорієнтаційного заходу «Крок у професію енергетика»

    23/08/2024

    З метою спрямування учнівської молоді на вибір актуальних в енергетичній галузі професій співробітники філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» спільно з фахівцями МОІППО організували проведення в закладах освіти Миколаївської області традиційного щорічного профорієнтаційного заходу «Крок у професію енергетика».

    За результатами заходу педагогічним працівникам оголошено подяку філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом».

    Працюємо разом задля енергетичної незалежності України!