7 Лютого 2022

Підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні, обслуговуючі види праці)

05 лютого 2022 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці).
 В олімпіаді взяли участь представники Миколаївської, Новоодеської, Первомайської та Снігурівської територіальних громад (усього 15 учнів).
За рішенням журі переможцями обласної олімпіади з трудового навчання (технічні види праці) стали:

8–9 клас
І місце
Юруц Гаджі Мурад, учень Миколаївського ліцею № 42 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Мартинюк Владислав, учень Новоодеського ЗЗСО №1 Новоодеської міської ради.
ІІІ місце
Казакліу Нікіта, учень Червонодолинської ЗОШ ІІІІ ступенів Широківської сільської ради.
Мазурін Андрій, учень Новоодеського ЗЗСО №1 Новоодеської міської ради.

10–11 клас

І місце
Яцків Броніслав, учень Гур’ївського ЗЗСО ІІІІ ступенів Костянтинівської сільської ради.
ІІ місце
Пяленко Віктор, учень Миколаївського ліцею № 19 Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Крижановський Владислав, учень Новоодеського ЗЗСО №1 Новоодеської міської ради.
Поляк Андрій, учень Тамаринської ЗОШ ІІІІ ступенів Снігурівської міської ради.



В олімпіаді з трудового навчання (лбслуговуючі види праці) взяли участь представники Братської, Вознесенської, Миколаївської, Мішково-Погорілівської, Новоодеської та Первомайської територіальних громад (усього 19 учнів).
За рішенням журі переможцями обласної олімпіади з трудового навчання  (обслуговуючі види праці) стали:

8–9 клас
І місце
Сефер Анжеліка, учениця Миколаївської ЗОШ ІІІІ ступенів № 50 ім. Г. Л. Дівіної Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Кулик Євгенія, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради.
Кляцька Валерія, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради.
Борсук Богдана, учениця Миколаївського ліцею № 53 Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Федоренко Поліна, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 45 Миколаївської міської ради.
Клобудська Сніжана, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської ради.
Майер Валерія, учениця Миколаївського ліцею № 3 Миколаївської міської ради.
Сурма Анна, учениця Миколаївського ліцею № 51 Миколаївської міської ради.

10–11 клас
І місце
Казак Ніколь, учениця Миколаївського ліцею № 19 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Саютіна Поліна, учениця Вознесенської ЗОШ ІІІІ ст. №5 Вознесенської міської ради.
ІІІ місце
Меріца  Анастасія, учениця Миколаївського ліцею № 19 Миколаївської міської ради.


Висловлюємо щиру вдячність адміністрації та педагогічному колективу Миколаївського ліцею № 42 Миколаївської міської ради (директор – Карпенко Олена Олександрівна) та  Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 56 Миколаївської міської ради (директор – Мазур Ольга Миколаївна) за створені умови та сприяння в проведенні олімпіад.