14 Лютого 2022

Підсумки ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури

13 лютого 2022 року Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови і літератури на базі Миколаївського ліцею № 19 Миколаївської міської ради.
Із вітальним словом до учасників олімпіади та їхніх наставників звернулася Вікторія Стойкова – кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, яка вказала на важливість вивчення мов для становлення особистості та мотивувала учнів на успішне виконання олімпіадних завдань.Анастасія Кузнєцова, старший викладач кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО, провела інтелект-руханку «Барви рідного слова» (до Міжнародного дня рідної мови). Ганна Пономаренко, методист кафедри теорії й методики мовно-літературної та художньо-естетичної освіти МОІППО, ознайомила учнів і вчителів із правилами проведення олімпіади, налаштувала на активну творчу роботу.

У змаганні взяли участь 12 учнів і учениць 9–11 класів із 5 закладів загальної середньої освіти міста Миколаєва й області. Перемогу здобули 6 учнів і учениць:

9 клас
І місце
Єлизавета Дубінка, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 45 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Дар’я Матяж, учениця Миколаївської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 35 Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Мілена Ярославцева, учениця Миколаївського ліцею № 19 Миколаївської міської ради.

10 клас
І місце
Артем Монахов, учень Миколаївського ліцею № 19 Миколаївської міської ради.

11 клас
І місце
Дарья Данилко, учениця Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.
ІІ місце
Олександра Зідрашко, учениця Миколаївського ліцею № 19 Миколаївської міської ради.

Висловлюємо подяку Олексію Ільїну, директору Миколаївського ліцею № 19 Миколаївської міської ради, адміністрації закладу та методичному об’єднанню вчителів російської мови і літератури за організаційну підтримку та створення комфортних умов для проведення олімпіади.