Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Підсумкове засідання обласної творчої групи вчителів фізики

  16/11/2022

  Із метою підготовки вчителів до впровадження компетентнісного підходу в освітньому процесі 15 листопада 2022 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО проведено підсумкове засідання обласної творчої групи вчителів фізики з проблеми «Формування ключових компетентностей учнів засобами фізики: екологічна грамотність і здорове життя».

  Творча група створена з метою розроблення навчально-методичних матеріалів, спрямованих на формування в учнів ключової компетентності «Екологічна грамотність і здорове життя» у процесі вивчення фізики.

  На підсумковому засіданні учасники презентували власні наробки: матеріали до уроків екологічного та здоров’язбережувального змісту, фізичні задачі, методичні розробки навчальних проєктів.

  Цікаві матеріали до уроків про організм людини та його взаємозв’язок із навколишнім природним середовищем представили: Галина Максименко, учитель фізики Зеленогайського ліцею Шевченківської сільської ради, учитель-методист, Галина Ярошевська, учитель фізики Новоодеського ліцею № 1 Новоодеської міської ради, учитель-методист.

  Оригінальні ідеї для проєктів запропонували: Ірина Албул, учитель фізики Калинівського ліцею Березанської селищної ради, Ксенія Брунцвік, учитель фізики Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради, Оксана Вітренко, учитель фізики Миколаївського ліцею № 3 Миколаївської міської ради, Анна Свідерко, учитель фізики Павлівського ліцею Снігурівської міської ради.

  Компетентнісний підхід до конструювання змісту фізичних задач продемонстрували: Валерія Кравченко, учитель фізики Кандибинського ліцею Костянтинівської сільської ради, Наталя Катаненко, учитель фізики Олександрівського ліцею імені Тараса Григоровича Шевченка Олександрівської селищної ради.

  Лариса Леменчук, учитель фізики Южноукраїнського ліцею № 4 Южноукраїнської міської ради, підготувала задачі на основі інформації про червонокнижні тварини Миколаївщини.

  Світлана Бондар, учитель фізики Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради, учитель-методист, розробила практичні завдання дослідницького та конструкторського спрямування.

  Учасники обговорили структурування розроблених матеріалів, що після доопрацювання будуть підготовлені до друку у вигляді методичного посібника.

  Щиро дякуємо членам творчої групи, що в такий нелегкий час знайшли  сили та натхнення для роботи в її складі. Разом до Перемоги!