14 Лютого 2022

Переможці ХХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Учні закладів загальної середньої освіти

3 клас 

І місце 
Бордюжок Максим, учень Первомайської початкової школи № 11 Первомайської міської ради.
Шевченко Аліса, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради Баштанського району.
ІІ місце
Лихачов Дмитро, учень Мішково-Погорілівського ліцею Мішково-Погорілівської сільської ради. 
Кісілевська Вікторія, учениця Новоодеського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Новоодеської міської ради Миколаївського району.
ІІІ місце 
Агаркова Каріна, учениця Білоусівського закладу загальної середньої освіти І–ІІ ступенів Дорошівської сільської ради Вознесенського району. 
Звонарьова Поліна, учениця Олександрівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Горохівської сільської ради Баштанського району. 
Мандра Єгор, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 30 Миколаївської міської ради.

4 клас 

І місце
Дейч Матвій, учень Миколаївського ліцею № 42 Миколаївської міської ради. 
Караманян Таїсія, учениця Миколаївської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академії дитячої творчості» Миколаївської міської ради.
ІІ місце 
Кащєєва Каріна, учениця Мигіївського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Мигіївської сільської ради Первомайського району. 
ІІІ місце
Зікратова Софія, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради Баштанського району.
Козлова Діана, учениця Снігурівської філії І ступеня № 2 Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Снігурівської міської ради. 

5 клас 

І місце
Коссе Анастасія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 57 імені Т. Г. Шевченка Миколаївської міської ради. 
Рудяк Поліна, учениця Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи- інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.
ІІ місце
Теплов Ярослав, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 28 Миколаївської міської ради. 
Сушкова Жанна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи   № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради. 
Галкин Артем, учень Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради. 
ІІІ місце
Радько Вікторія, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради. 
Зелінська Аміна, учениця  ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради. 
Мартинюк Поліна, учениця Єланецького закладу загальної середньої освіти Єланецької селищної ради.
Кострубська Марія, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради Баштанського району.
Бачинська Амелія, учениця Кінецьпільського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Первомайської міської ради. 
Галушко Дар’я, учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Снігурівської міської ради.

6 клас 

І місце
Чурай Олександра, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради. 
Мазур Юлія, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2 Баштанської міської ради Баштанського району.
ІІ місце
Подрушняк Нікіта, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 17 імені В. Г. Саражана Миколаївської міської ради. 
Стафікопуло Марія, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради Миколаївської області.
Козакевич Аліна, учениця Братського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Вознесенського  району.  
Бовт   Дар’я, учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1 Снігурівської міської ради. 
ІІІ місце
Лацановська Анастасія, учениця ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради. 
Афанасьєв Володимир, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради. 
Незнающа Софія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради. 

7 клас 

І місце   
Капустеринська Дар’я, учениця Миколаївської гімназії № 41 Миколаївської міської ради.
Сіваченко Олександра, учениця Первомайського ліцею «Престиж» Первомайської міської ради.
ІІ місце
Музика Вікторія, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради. 
Бабич Ганна, учениця Каравелівської загальноосвітньої школи І–ІІ ступенів Мішково-Погорілівської сільської ради.
Щербина Даніїл, учень ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради.
ІІІ місце
Кубишина Дар’я, учениця Кир’яківського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Веснянської сільської ради Миколаївського району.
Шапошнікова Юлія, учениця Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької селищної ради.
Шепітко Роман, учень Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 45 Миколаївської міської ради.
Окмінська Олександра, учениця Братського закладу загальної середньої освіти Братської селищної ради.
Завадська Анна, учениця Снігурівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Снігурівської міської ради.

8 клас

І місце
Попова Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради. 
Гончаренко Катерина, учениця ліцею «Перспектива» Доманівської селищної ради. 
ІІ місце
Деменко Тетяна, учениця Калинівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької сільської ради.
Риженко Марина, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради. 
Алексийчук Юлія, учениця Софіївського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Мигіївської сільської ради Первомайського району.
ІІІ місце
Гонта Катерина, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської міської ради Баштанського району.
Кравець Олександр, учень Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради. 
Лучка Ангеліна, учениця Лупарівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Галицинівської сільської ради Миколаївського району. 

9 клас 

І місце 
Рослик Єгор, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради. 
Гінкул Максим, учень Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради. 
ІІ місце
Чебоненко Віолетта, учениця Мішково-Погорілівського ліцею Мішково-Погорілівської сільської ради Миколаївського району.
Сєрба Катерина, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради. 
Салиган Оксана, учениця ліцею «Успіх» Доманівської селищної ради. 
ІІІ місце
Божко Ігор, учень Миколаївської гімназії № 44 Миколаївської міської ради. 
Козаченко Поліна, учениця Первомайського ліцею «Ерудит» Первомайської міської ради.
Коров’якова Дар’я, учениця Братського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Вознесенського  району.  
Пашкова Дар’я, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради. 
Гідик Ірина, учениця Новоолександрівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької селищної ради. 

10 клас 

І місце
Артеменко Єва, учениця Першої української гімназії імені Миколи Аркаса Миколаївської міської ради. 
Сергеєва Єлизавета, учениця Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради. 
ІІ місце
Томас Вікторія, учениця Мішково-Погорілівського ліцею Мішково-Погорілівської сільської ради.
Головач Валерія, учениця Баштанського опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1 Баштанської місько ради.
ІІІ місце
Гайдук Ярослав, учень Миколаївського економічного ліцею № 1 Миколаївської міської ради. 
Зайченко Анастасія, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради. 
Козлова Софія, учениця Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради. 
Шелеп Ольга, учениця Вознесенської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради.
Лепехова Анна, учениця Миколаївського ліцею № 42 Миколаївської міської ради. 

11 клас 

І місце
Новицька Анна, учениця Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради.
Пірон Анастасія, учениця Южноукраїнської гімназії № 1 Южноукраїнської міської ради.
ІІ місце
Біляс Софія, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 42 Миколаївської міської ради.
Галицька Олена, учениця Миколаївського ліцею № 55 Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Мельниченко Альона, учениця Софіївського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Мигіївської сільської ради Первомайського району.
Водовозов Дмитро, учень Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької селищної ради. 
Зідрашко Олександра, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 19 Миколаївської міської ради. 
Цепла Дар’я, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради.
Цуканова Дана, учениця Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради. 

Учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти 

І місце
Захарцева Анастасія, учениця ІІІ курсу Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва.
ІІ місце
Мацола Анастасія, учениця ІІ курсу Новоодеського професійного аграрного ліцею.
ІІІ місце
Булаткіна Анжела, учениця ІІ курсу професійно-технічного училища № 42 м. Миколаєва.
Талпа Ілона, учениця І курсу Миколаївського професійного ліцею будівництва та сфери послуг.
Мазур Дар’я, учениця І курсу Казанківського професійного аграрного ліцею.

Студенти закладів фахової передвищої освіти (гуманітарний напрям)

І місце 
Марковська Вікторія, студентка ІІ курсу Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради.
ІІ місце 
Холмстром Еріка, студентка ІІ курсу Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва.

Студенти закладів фахової передвищої освіти (негуманітарний напрям)

І місце
Юрковська Златослава, студентка ІІ курсу Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради.
ІІ місце
Клименко Альона, студентка ІІ курсу Миколаївського фахового коледжу музичного мистецтва.
Крива Софія, студентка ІІ курсу Миколаївського базового медичного фахового коледжу. 
ІІІ місце
Хан Ірина, студентка І курсу Миколаївського політехнічного фахового коледжу.
Ковальова Альона, студентка ІІ курсу Технолого-економічного коледжу МНАУ.
Теплова Марія, студентка ІІ курсу ВСП Миколаївський будівельний фаховий коледж КНУБА. 

Студенти закладів фахової вищої освіти (гуманітарний напрям)

І місце
Механцева Віталіна, студентка ІV курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.
ІІ місце
Семеліт Інна, студентка ІV курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Студенти закладів фахової вищої освіти (негуманітарний напрям)

І місце
Хворостянюк Ілля, студент ІІ курсу Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського.
Саркісян Аріна, студентка ІІ курсу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
ІІ місце
Самарська Софія, студентка І курсу Миколаївського національного аграрного університету.
Данчева Тетяна, студентка І курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.
ІІІ місце
Доній Аліна, студентка І курсу Чорноморського національного університету імені Петра Могили.