7 Лютого 2022

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови у 2021–2022 н.р.

9 клас
І місце 
Джигота Вікторія Олександрівна, учениця Березнегуватського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Березнегуватської селищної ради.
ІІ місце
Шут Єлизавета Віталіївна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.
Гайченко Марія Олександрівна, учениця Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка.

Рослик Єгор Дмитрович, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради.
ІІІ місце
Крестич Марія Олександрівна, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради
Письменний Олександр Олександрович, учень Новоодеського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 3.

10 клас

І місце 
Яновська Діана Бориславівна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.
ІІ місце
Кисельова Аліна Олександрівна, учениця Вознесенської гімназії імені Тараса Шевченка Вознесенської міської ради.
ІІІ місце
Лейцишин Тимофій Іванович, учень Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради.
Коваленко Андрій Олегович, учень Горохівського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Горохівської сільської ради Баштанського району.
Коваленко Юлія Миколаївна, учениця Миколаївської гімназія № 2 Миколаївської міської ради
Пісковська Анастасія Євгенівна, учениця Миколаївського муніципального колегіуму імені Володимира Дмитровича Чайки Миколаївської міської ради.

11 клас

І місце
Тимощук Анастасія Володимирівна, учениця Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.
ІІ місце
Наточий Олександр Юрійович, учень Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.
ІІІ місце
Дементьєв Данило Олександрович, учень Миколаївської гімназії № 3 Миколаївської міської ради.
Гудкова Катерина Олексіївна, учениця Первомайського ліцею «Ерудит» Первомайської міської ради.