Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської оліміпади з інформаційних технологій
12/02/2024
![](https://moippo.mk.ua/wp-content/uploads/2024/01/Вітаємо-1.jpg)
10 лютого відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій, у якому взяли участь 29 учасників. Переможцями стали 15 учнів. Щиро вітаємо переможців і висловлюємо вдячність фаховому журі за напружену та плідну працю протягом двох днів!
Список переможців_Інформаційні технології