27 Січня 2022

Переможці ІІІ етапу LXII Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

23 січня 2022 року на базі Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського проведено ІІІ етап LXII Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. З вітальним словом до учасників звернулися Захар Ольга Германівна, кандидат педагогічних наук, заступник із науково-педагогічної роботи МОІППО, та Воробйова Алла Іванівна, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої та прикладної математики Чорноморського національного університету імені Петра Могили. З мотивувальною промовою виступив багаторазовий призер 2-х і 3-х етапів шкільних олімпіад із математики та студентських математичних олімпіад, студент факультету комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили, стипендіат міського голови Миколаївської  міської ради за 2021р. Степанчук Дмитро. Він провів розбір задач для учасників олімпіади паралелі 7 класів. 56 учнів писали роботу за єдиним зразком завдань, наданими Інститутом модернізації змісту освіти

Дякуємо вчителям та їхнім вихованцям за плідну співпрацю.

Вітаємо переможців!

7 клас

І місце

  1. Аврамов Денис, учень 7 класу Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради. 
  2. Воробкало Ілля, учень 7 класу Миколаївського ліцею № 51 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Садурський Єгор, учень 7 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Денисенко Андрій, учень 7 класу Миколаївського ліцею № 51 Миколаївської міської ради.
  2. Калінчук Андрій, учень 7 класу Комунального закладу «Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 2» Кривоозерської селищної ради.

8 клас

І місце

  • Єропунов Гліб, учень 8 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1. Черненко Вероніка, учениця 8 класу Миколаївської гімназії № 2 Миколаївської міської ради.
  2. Кузнецова Марія, учениця 8 класу Миколаївського морського ліцею ім. професора М. Александрова Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1. Гаврилюк Андрій, учень 8 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.
  2. Сичов Олександр, учень 8 класу Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради.
  3.  Чернявський Микита, учень 8 класу Вознесенської загальноосвітньої школи             І–ІІІ ступенів № 6 Вознесенської міської ради.
  4.  Чельцова Олена, учениця 8 класу Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеської міської ради.

9 клас

І місце 

  1.  Проценко Павло, учень 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІ місце 

  1.  Шаніна Анастасія, учениця 9 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.
  2.  Терещенко Максим, учень 9 класу Миколаївської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 57 ім. Т. Г. Шевченка Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1.  Чебаненко Дмитро, учень 9 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.
  2.  Гінкул Максим, учень 9 класу Вознесенської загальноосвітньої школи          І–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради.
  3.  Хлиста Володимир, учень 9 класу Первомайського ліцею «Лідер» Первомайської міської ради.
  4.  Вачков Андрій, учень 9 класу Мішково-Погорілівського ліцею Мішково-Погорілівської сільської ради.

10 клас

І місце  

  1. Пантелєєв Єгор, учень 8 класу Миколаївської спеціалізованої І–ІІІ ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради.
  2.  Тряско Олександр, учень 10 класу Вознесенської загальноосвітньої школи          І–ІІІ ступенів № 2 Вознесенської міської ради.

ІІ місце 

  1.  Александрова Анна, учениця 10 класу Снігурівської гімназії ім. Т. Г. Шевченка Снігурівської міської ради.
  2. Бандура Артем, учень 10 класу Миколаївського морського ліцею імені професора М. Александрова Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1.  Сподін Данило, учень 10 класу Єланецького закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Єланецької селищної ради.

11 клас

І місце 

  1.  Молчанов Станіслав, учень 11 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.

ІІ місце

  1.  Кондратюк Андрій, учень 11 класу Миколаївського економічного ліцею № 2 Миколаївської міської ради.
  2.  Лукьяненко Євген, учень 11 класу Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки Миколаївської міської ради.

ІІІ місце

  1.  Смеречевський Максим, учень 11 класу Первомайського ліцею «Ерудит» Первомайської міської ради.
  2.  Салова Катерина, учениця 11 класу Миколаївської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І–ІІІ ступенів № 4 Миколаївської обласної ради.