Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Онлайн-засідання обласної творчої групи педагогів дошкільної освіти

  01/04/2024

  23 та 30 березня 2024 року з метою підвищення професійної компетентності педагогів кафедрою теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО проведено перше засідання обласної творчої групи «Формування соціально-громадянської компетентності в дітей дошкільного віку засобами художньо-мовленнєвої діяльності».

  Олена Сокуренко, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО, привітала учасників і наголосила на важливості формування соціально-громадянської компетентності в період дошкільного дитинства.

  Галина Лебідь, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО, ознайомила із цілями та завданнями роботи творчої групи на 2024 рік.

  Під час теоретичної частини заходу:

  • розставлено акценти щодо структурних складових соціально-громадянської компетентності (Олена Сокуренко);
  • окреслено особливості художньо-мовленнєвої діяльності як засобу формування соціально-громадянської компетентності (Галина Лебідь);
  • висвітлено засоби художньо-мовленнєвої діяльності в роботі з дітьми дошкільного віку (Олена Маланчук, методист кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО).

  У практичній частині учасники творчої групи репрезентували моделі формування соціально-громадянської компетентності у вихованців закладів дошкільної освіти Миколаївщини та фрагменти відеозаписів розваг, обговорили алгоритм дій з узагальнення напрацьованих матеріалів.

  Підбиваючи підсумки, освітяни відзначили актуальність і практичну спрямованість заходу.