Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

Онлайн-тренінг «Оцінювання навчальних досягнень учнів з інтегрованих курсів природничого спрямування у 5–6 класах НУШ»

05/09/2022

29 серпня 2022 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти для вчителів, які викладатимуть інтегровані курси природничого спрямування у 2022–2023 навчальному році, проведено онлайн-тренінг «Оцінювання навчальних досягнень учнів з інтегрованих курсів природничого спрямування у 5–6 класах НУШ».

Олена Ліскович, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, привітала учасників, побажала плідної праці та наголосила на важливій ролі різних видів оцінювання в Новій українській школі.

Анастасія Кравченко, старший викладач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, ознайомила учасників із нормативними документами щодо оцінювання навчальних досягнень учнів у 5–6 класах НУШ і запропонувала способи їх фіксації. 

Під час практичної частини тренінгу учасники в групах розробляли критерії оцінювання до результатів навчання учнів, презентували власні напрацювання і показали високий рівень знань.

Висловлюємо вдячність за результативну працю всім, хто долучився до навчання. Бажаємо невичерпної енергії для втілення отриманих знань, удосконалення та професійного розвитку, з непохитною вірою в Перемогу України!