Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Онлайн-семінари для учасників всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

  13/02/2023

  Конкурс професійної майстерності – це один із етапів вияву професійного зростання вчителя, можливість заявити про себе як про компетентну, творчу особистість.

  08–10 лютого 2023 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено настановні семінари для учасників фінального етапу всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» із номінацій: «Початкова освіта», «Фізична культура», «Основи здоров’я», «Захист України».

  У ході діалогу методисти МОІППО ознайомили учасників фінального етапу першого туру з форматом, особливостями оцінювання конкурсних випробувань «Методичний практикум», «Дистанційний урок», отримали настанови, поради, консультації. Також  акцентовано увагу на внутрішній потребі педагога постійно розвивати свою педагогічну майстерність, розцінювати свої результати як умови для подальшого самовдосконалення.

  Щиро зичимо конкурсантам результативної участі та повною мірою реалізувати свій особистий і професійний потенціал!