Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Обласний вебінар «Методична система навчання математики, реалізована в підручниках Джона Ендрю Біоса»

  16/11/2023

  Із метою підготовки вчителів до викладання математики у 5–6 класах за новим Державним стандартом 15 листопада 2023 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО проведено обласний вебінар «Методична система навчання математики, реалізована в підручниках Джона Ендрю Біоса» (далі – Вебінар).

  Ольга Захар, к.пед.н., заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, привітала учасників і наголосила на особливостях організації освітнього процесу під час воєнного стану.

  Ірина Журба, методист бренду «Formula», розповіла про особливості дидактичних матеріалів видавництва, що стануть у нагоді вчителю в ході планування та організації сучасних уроків математики згідно з вимогами Державного стандарту базової середньої освіти, презентувала завдання з підручника математики Джона Ендрю Біоса, направлені на формування в учнів ключових компетентностей.

  Сучасні діти мають не тільки накопичувати знання, а й  застосовувати їх на практиці. Ефективним інструментом досягнення такого результату є проєктне навчання, тому присутні мали можливість ознайомитися з ідеями проєктів із математики для учнів 5–6 класів для подальшої їх реалізації в практичній діяльності.