Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

Обласний вебінар для вчителів математики з питання реалізації регіонального проєкту «Упровадження SТЕМ-освіти в освітній процес із математики»

08/03/2023

Із метою підготовки вчителів до впровадження інноваційних підходів у навчанні математики 07 березня 2023 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО проведено обласний вебінар для вчителів математики з питання реалізації регіонального проєкту «Упровадження SТЕМ-освіти в освітній процес із математики».

Із вітальним словом до учасників заходу звернулась Вікторія Стойкова, кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, яка наголосила на тісному зв’язку STEM-технології із сучасним життям.

Еліна Рогожинська, методист кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та ІТ МОІППО ознайомила з концептуальними й методичними засадами реалізації проєкту.

Наталя Махровська, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, науковий консультант проєкту, та Ганна Погромська, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, запропонували електронні ресурси для створення і редагування медіаконтенту в межах проєкту.

Наталія Жаврук, освітній консультант з інформатики та математики видавництва «Formula», презентувала сучасний підручник із математики для учнів 6 класу Джона Ендрю Біоса, який містить інтегровані модулі з проєктною діяльністю та опційні теми для поглибленого вивчення. Навчальний матеріал представлено в чіткій ілюстративній формі, практичні завдання пов’язані з розв’язанням реальних життєвих ситуацій, що стане в нагоді вчителям, які доєднаються до проєкту.

Щиро вдячні учасникам і сподіваємось на плідну співпрацю в подальшій реалізації проєкту «Упровадження SТЕМ-освіти в освітньому процесі з математики».