4 Листопада 2022

Обласний семінар «Теоретико-методичні засади викладання біології за проєктом «Інтелект України»

03 листопада 2022 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій спільно з кафедрою теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО  проведено обласний семінар «Теоретико-методичні засади викладання біології за проєктом «Інтелект України» (далі – Семінар).

Із вітальним словом до учасників Семінару звернулася Галина Лебідь, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО, координатор проєкту «Інтелект України» у Миколаївській області, яка акцентувала увагу на важливості впровадження проєкту на Миколаївщині.

Вікторія Стойкова, кандидат педагогічних наук, заступник директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, консультант проєкту «Інтелект України» у Миколаївській області, висвітлила актуальність ціннісного аспекту в умовах реформування сучасної освіти.

Ірина Мироненко, старший викладач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, тренер проєкту «Інтелект України», розповіла про особливості викладання біології за проєктом.

Людмила Кушнір, учитель біології Баштанського ліцею № 1 Баштанської міської ради, учитель-методист, поділилася досвідом роботи за програмою проєкту на Миколаївщині й зосередила увагу на  особливостях викладання біологічної складової у 5–6 класах.

  Світлана Рябова, учитель біології Миколаївської гімназії № 6 Миколаївської міської ради, надала рекомендації щодо використання компетентнісно орієнтованих завдань на уроках біології у 7-му класі за проєктом.

Учасники Семінару визначили переваги роботи вчителя за матеріалами науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»: у ході навчання школярів за програмами проєкту вже з 6-го класу формується система біологічних понять, учні готуються до ЗНО з біології.

Щиро вдячні кожному учасникові Семінару та бажаємо нових професійних звершень під вільним, мирним небом України.

Працюємо далі!