Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

Обласний методичний актив «Сучасні освітні інструменти в професійній діяльності вчителя хімії»

30/08/2022

25 серпня 2022 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у форматі zoom-конференції проведено обласний методичний актив для керівників методичних об’єднань учителів хімії «Сучасні освітні інструменти в професійній діяльності вчителя хімії».

Із вітальним словом до учасників звернулася Олена Ліскович, кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, яка побажала витримки та наснаги для реалізації всіх завдань у сучасних нелегких умовах.

Анастасія Кравченко, старший викладач кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО, продемонструвала приклади використання сучасних онлайн-інструментів і можливості соціальних мереж під час вивчення хімії, що зробить освітній процес наочним і динамічним.

Тетяна Шеіна, учитель хімії Парутинського закладу загальної середньої освіти I–III ступенів Куцурубської сільської ради, показала можливості інтерактивного помічника «ArBook» і навела приклади його застосування під час вивчення конкретних тем.

Анастасія Попова, учитель хімії Миколаївської спеціалізованої школи I–III ступенів мистецтв і прикладних ремесел експериментального навчального закладу всеукраїнського рівня «Академія дитячої творчості» Миколаївської міської ради, розповіла про захист та першу домедичну допомогу в разі ураження хімічними речовинами.

Під час обговорення учасники заходу підкреслили актуальність і практичну значущість розглянутих питань.

Щиро дякуємо за активну та результативну роботу! Бажаємо всім  натхнення, творчої наснаги, нових ідей, незламності духу та несхитної віри в перемогу України!