3 Червня 2020

Міжнародний онлайн-семінар «Робота з учнями із розладами аутистичного спектру: досвід Чехії»

У рамках реалізації міжнародного дворічного чесько-українського проєкту «На шляху до інклюзії», в якому беруть участь Миколаївська, Херсонська та Одеська області, 03 червня 2020 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено міжнародний онлайн-семінар «Робота з учнями із розладами аутистичного спектру: досвід Чехії» для педагогічних працівників Миколаївської області, які навчають дітей із розладами аутистичного спектру (далі – Семінар).

Семінар відкрив Василь Шуляр, д. пед. н., доцент, директор МОІППО, заслужений учитель України, який зосередив увагу учасників на тому, що для дитини з розладами аутистичного спектру потрібно створювати ноосвітній ландшафт, як необхідний соціокультурний простір для розвитку та навчання.
Під час другої частини Семінару досвід роботи з дітьми з розладами аутистичного спектру презентувала Зузана Жампахова, керівниця спеціальнопедагогічного центру при дитсадку та базовій школі Штольцова 16, м. Брно. Учасники ознайомилися з системою психолого-педагогічної підтримки дітей з розладами аутистичного спектру в закладі освіти, а також отримали матеріали Семінару та відповіді на актуальні питання щодо роботи з такими дітьми.
У роботі Семінару взяли участь вчителі інклюзивних класів, вихователі інклюзивних груп, асистенти вчителів, асистенти вихователів та практичні психологи закладів освіти Миколаївської області (усього 122 особи).

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу № 1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 – приймальня

Адреса корпусу № 2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування