25 Червня 2021

Курси підвищення кваліфікації для вчителів, які працюють за освітньою програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України»

Упродовж червня 2021 року кафедрою теорії й методики дошкільної та початкової освіти Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти проведено курси підвищення кваліфікації для вчителів 1–3 класів, які працюють за освітньою програмою науково-педагогічного проєкту «Інтелект України».
Програми навчання включали лекційні та практичні заняття з актуальних питань організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти, що працюють за проєктом, які провели працівники кафедри Галина Лебідь, Вікторія Бондаренко та коучі проєкту Ганна Удовиченко, Тетяна Яблонська.
Під час курсів Вікторією Стойковою, заступником директора з науково-педагогічної роботи МОІППО, та Галиною Лебідь, координатором проєкту в Миколаївській області, організовано брифінг «Проєкт «Інтелект України», у ході якого вчителі показали знання теоретичної частини проєкту та практичні навички.
Слухачі курсів – педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти м. Миколаєва та області набули і вдосконалили практичні навички роботи за освітніми галузями, що реалізуються в проєкті.
Видано 98 свідоцтв.

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу № 1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 – приймальня

Адреса корпусу № 2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування