25 Листопада 2021

ІІІ (підсумкове) засідання творчої групи «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики в початковій школі»

25 листопада 2021 року в дистанційному форматі відбулося ІІІ (підсумкове) засідання творчої групи «Формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики в початковій школі» (куратор Ганна Шевченко, методист навчально-методичної лабораторії ІКТ, медіаосвіти та системного адміністрування).

Метою творчої групи є пошук ефективних шляхів формування інформаційної компетентності учнів на уроках інформатики в початковій школі, активізація творчої та професійної діяльності вчителів.

Під час засідання учасники творчої групи прозвітували про виконану роботу протягом року:

Усі охочі педагоги Миколаївської області мають змогу долучитися до наповнення навчальними матеріалами зазначеної платформи. Матеріали надсилати на електронну адресу (it-moippo@moippo.mk.ua), що будуть розміщені зі збереженням авторських прав. Відповідний лист Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти було надіслано на всі заклади освіти Миколаївщини.

Окрім відеоуроків, підготовлених протягом 2021 року, платформа «ЯВІ. Я вивчаю інформатику» містить інтерактивні вправи, ребуси, хмари слів, інтерактивні плакати/аркуші, вікторини з усіх тем інформатики початкової школи, а також вправи з елементами STEM-освіти, що були створені учасниками творчої групи в 2020 році.

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу № 1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 – приймальня

Адреса корпусу № 2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування