25 Травня 2020

ІІ сесія творчої групи учителів інформатики

22 травня 2020 року навчально-методичною лабораторією інформаційно-комунікаційних технологій та системного адміністрування Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у дистанційному режимі проведено ІІ сесію творчої групи учителів інформатики на тему «Використання елементів STEM-освіти на уроках інформатики у початковій школі». Ольга Богданова, завідувач лабораторії, підбила підсумки роботи творчої групи І сесії.

Ганна Шевченко, методист лабораторії, виступила з презентацією «Використання елементів STEM-освіти на уроках інформатики у початковій школі» та познайомила учасників сесії з практичними завданнями.

Сергій Кириченко, методист лабораторії, розказав про технічну складову роботи творчої групи, а саме створення інтерактивної платформи з інформатики для учнів початкової школи.

Вадим Бессонов, учитель інформатики Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, учасник творчої групи, презентував результати своєї роботи над дизайном платформи.

Учасники сесії обговорили варіанти впровадження STEM-освіти на уроках інформатики початкової школи, обмінялися думками та власними наробками. Результати роботи творчої групи мають бути представлні до 01 жовтня 2020 року.

Загалом у сесії взяли участь 14 осіб.

Контакти

Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Адреса корпусу № 1: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 4а

Телефон: (0512) 37-85-89 – приймальня

Адреса корпусу № 2: м. Миколаїв, вул. Наваринська, 6

Телефон: (0512) 37-93-86

Електронна пошта: moippo@moippo.mk.ua

Відповідальні за програмно-технічну та інформаційну підтримку сайту:

Навчально-методична лабораторія інформаційно-комунікаціних технологій, медіаосвіти та системного адміністрування