Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

  • У 2025 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2024 року № 1513 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2025 році” розпочинається надання послуг з професійної підтримки та допомоги педагогам (супервізія)

    Запрошуємо до участі в обласному вебінарі «Всебічна підтримка вчителя інтегрованого курсу «Природничі науки. 7–9 класи»

    05/02/2025

    17 лютого 2025 року кафедрою теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій МОІППО спільно з видавництвом «Ранок» у дистанційному форматі проводитиметься обласний вебінар «Всебічна підтримка вчителя інтегрованого курсу «Природничі науки. 7–9 класи».

    Початок о 16.00.

    Детальніше – у листі МОІППО від 30 січня 2025 року № 92/15-32 «Про проведення обласного вебінару «Всебічна підтримка вчителя інтегрованого курсу «Природничі науки. 7–9 класи», що був направлений на заклади освіти.