Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Всеукраїнський конкурс “Учитель року – 2022”

  27/08/2021
  Шановні колеги!
  У 2021–2022 навчальному році конкурс «Учитель року» відбудеться за номінаціями: «Біологія», «Інформатика», «Мистецтво» (для вчителів музичного мистецтва), «Основи правознавства».
  Інформуємо вас про стан підготовки всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022»: триває процес внесення змін до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року» (наразі проєкт знаходиться на погодженні в Міністерстві юстиції, наступна і кінцева інстанція – Кабінет Міністрів України). Відповідно Міністерство освіти і науки України, департамент освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації не можуть видати наказ «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» та утворити оргкомітет, який мав би затвердити умови Конкурсу.
  Приблизно наприкінці вересня буде оголошено конкурс та визначено дати двох турів (обласного та заключного).
  Також передбачаємо проведення першого туру в листопаді 2021 – січні 2022 року, другого – у березні – квітні 2022 року.
  Конкурсні випробування орієнтовно такі: «Фрагмент дистанційного уроку», «Тестування», «Майстер-клас», «Методичний практикум», «Практична робота», «Урок».
  Нагадуємо, що основною зміною в положенні є проведення Конкурсу в два тури:
  – перший – обласний;
  – другий – заключний (на загальнодержавному рівні).
  Перший тур може проводитися в один або декілька етапів. Кількість етапів та форма їх проведення (очна чи дистанційна) визначатиметься оргкомітетом першого туру.