Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності

  13/10/2022
  Шановні колеги!
  24–31 жовтня 2022 року у світі відзначається Всесвітній тиждень медіа та інформаційної грамотності (Global MIL Week), що започаткований у 2012 році. Захід проводиться щороку Організацією Об’єднаних Націй із питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) спільно з Альянсом із питань медіа та інформаційної грамотності, Мережею університетів із медіа та інформаційної грамотності ЮНЕСКО й міжкультурного діалогу (UNESCO-UNAOC; MILID), іншими партнерами.
  Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти пропонує закладам освіти Миколаївської області долучитися до заходів у межах Всесвітнього тижня медіа та інформаційної грамотності й організувати тематичні заняття, тренінги, виховні години, семінари, вебінари, присвячені темам медіаграмотності, цифрової безпеки, інформаційної гігієни, протистоянню онлайн-загрозам, формуванню навичок критичного споживання інформації серед здобувачів освіти, працівників закладів освіти, батьків.
  Інформацію про проведені заходи просимо надати до 04 листопада 2022 року, заповнивши коротку гугл-форму: https://bit.ly/milweek2022.
  Публікуючи інформацію на ресурсах закладів освіти, персональних сторінках у соціальних мережах, використовуйте такі хештеги: #ТижденьМІГ_Миколаївщина та #GlobalMILWeek.
  Докладніше – в офіційному листі МОІППО: https://cutt.ly/ZBmv7hX