Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

Відкритий освітній марафон «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!»

10/05/2022

Шановні колеги!

Повідомляємо Вам, що ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України запрошує учнів старших класів, випускників минулих років, майбутніх студентів, батьків, освітян долучитися до відкритого освітнього марафону «Навчання і розвиток в умовах війни. Разом до перемоги!».

Тривалість заходу з 26 квітня по 27 травня 2022 року.

Мета проєкту – підвищення якості рівня знань і вмінь здобувачів освіти, учнівської молоді; надання їм допомоги в подальшому професійному самовизначенні; здійснення допрофесійного консультування в середовищі вищої школи; розвиток професійних здібностей та наукових інтересів; залучення молоді до науково-дослідницької роботи в умовах війни. Проєкт є освітнім, науковим та профорієнтаційним.

Участь – безкоштовна.

Науково-педагогічні працівники ДЗВО «Університет менеджменту освіти» підготували учасникам заходу програму, що передбачає лекційні заняття з дисциплін різних галузей знань, поглиблене вивчення окремих дисциплін, семінари, вебінари, круглі столи, майстер-класи, тренінги тощо.

Аудиторія марафону – учні закладів загальної середньої освіти різних вікових категорій, учні професійної (професійно-технічної) освіти, випускники минулих років, вступники-2022, студенти-бакалаври, батьки, вчителі, науково-педагогічні працівники.

Форма проведення  онлайн на платформі Zoom із одночасною трансляцією на YouTube каналі: https://www.youtube.com/channel/UCvvxuIWlbzpWtE1pFjPoVcA

Наші спікери: доктори наук, професори; кандидати наук, доценти, та аспіранти. 

ПРОГРАМА МАРАФОНУ: http://umo.edu.ua/1razom-do-peremoghi-marafon

Сайт ДЗВО «УМО»: http://umo.edu.ua/