Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

  • У 2025 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2024 року № 1513 “Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” у 2025 році” розпочинається надання послуг з професійної підтримки та допомоги педагогам (супервізія)

    Вебінар «Креативні можливості медіаосвітніх коміксів»

    24/01/2023

    Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти спільно з Академією української преси 01 лютого 2023 року о 13.00 проводитиметься вебінар «Креативні можливості медіаосвітніх коміксів» (далі – Вебінар).
    Під час Вебінару розглядатимуться такі питання:

    • Комікс як витвір мистецтва та засіб навчання.
    • Як створюються комікси.
    • Аналізуємо й декодуємо комікси. Освітній потенціал коміксу.
    • Навчаємося інфомедійної грамотності разом з коміксом «Ми скоро повернемося».

    Запрошуються педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої (початкові класи), позашкільної освіти Миколаївської області.
    Для участі у Вебінарі необхідно до 31 січня 2023 року зареєструватися за покликанням: https://cutt.ly/79fvKJx.