Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Вебінар «Інноваційна система освіти дітей раннього та дошкільного віку. Освіта і піклування» 21 лютого 2022 року

  18/02/2022

  Відповідно до планів роботи Міністерства освіти і науки України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» на
  2021–2022 роки та з метою підвищення професійної компетентності працівників методичних служб, педагогічних працівників, науковців дошкільної галузі щодо інновацій в освіті дітей раннього та дошкільного віку 21. 02. 2022 року о 14.00 відбудеться вебінар на тему: «Інноваційна система освіти дітей раннього та дошкільного віку. Освіта і піклування». (Програма освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education Care.Mr.Leader).

  До участі у вебінарі запрошуються методисти з питань дошкільної освіти, викладачі кафедри дошкільної освіти інститутів/академій післядипломної/неперервної педагогічної освіти; кафедри дошкільної освіти закладів вищої освіти, консультанти центрів професійного розвитку педагогічних працівників (ЦПРПП), власники, керівники, педагогічні працівники закладів дошкільної освіти, представники батьківської громадськості.

  Долучитись до вебінару можна за покликанням:

  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_oqnf6lUhQWC_J0XRvsyDag

  Спікери вебінару:

  Світлана Сисоєва – дійсний член НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, академік-секретар відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України.

  Ольга Рейпольська – доктор педагогічних наук, професор, завідувач лабораторії дошкільної освіти і виховання Інституту проблем виховання НАПН України, доцент.

  Наталія Піканова – директор тренінгового центру та дитячого центру «Mr.Leader».

  Катерина Ковальчук, Наталія Швиряєва, Анастасія Ільченко – методисти центру розробки та тренінгового центру «Mr.Leader».

  Катерина Станкевич – психолог-консультант центру розробки та тренінгового центру «Mr.Leader».