Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

Щодо проведення обласного сертифікованого семінару-практикуму «Сучасні виклики в організації дистанційного навчання з предмета «Основи здоров’я»: огляд онлайн-ресурсів та інтернет-сервісів»

23/03/2022

Із 07 до 21 квітня 2022 року навчально-методичною лабораторією акмеології МОІППО заплановано проведення обласного  сертифікованого семінару-практикуму «Сучасні виклики в організації дистанційного навчання зпредмета «Основи здоров’я»: огляд онлайн-ресурсів та інтернет-сервісів» (далі – Семінар).

Запрошуються вчителі основ здоров’я закладів загальної середньої освіти. Для участі у заході необхідно до 04 квітня 2022 року заповнити форму реєстрації за покликанням https://forms.gle/mwFUrqMXQqd5ZAnV9.

Семінар відбудеться в дистанційному режимі, методичні матеріали та завдання розміщуватимуться на Google-диску, доступ до якого буде надано учасникам 07 квітня 2022 року. Звертаємо вашу увагу, що опрацювати матеріали семінару учасники матимуть змогу в зручний час відповідно до встановлених термінів.

Підсумок роботи семінару – сертифікат на 10 год. (за умови виконання практичного завдання учасником).