Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Проведення університету знань «Планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників: перетин дій керівника, педагога та повноважень педагогічної ради»

  19/10/2022

  Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 25 жовтня 2022 року кафедрою теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО проводитиметься університет знань «Планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників: перетин дій керівника, педагога та повноважень педагогічної ради» для методистів із дошкільної освіти методичних установ, центрів професійного розвитку, відділів освіти (далі – Університет).

  Запрошуються методисти та відповідальні за дошкільну освіту управлінь (відділів, секторів) міських (сільських, селищних) рад.

  Для участі в Університеті необхідно зареєструватися до 21 жовтня 2022 року за покликанням: https://forms.gle/npzwTmWGD4v2NL9T6

  Університет відбудеться в режимі zoom-конференції. Покликання надсилатиметься зареєстрованим учасникам на електронну адресу.

  Початок роботи о 10.00.