19 Жовтня 2022

Проведення університету знань «Планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників: перетин дій керівника, педагога та повноважень педагогічної ради»

Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти 25 жовтня 2022 року кафедрою теорії й методики дошкільної та початкової освіти МОІППО проводитиметься університет знань «Планування підвищення кваліфікації педагогічних працівників: перетин дій керівника, педагога та повноважень педагогічної ради» для методистів із дошкільної освіти методичних установ, центрів професійного розвитку, відділів освіти (далі – Університет).

Запрошуються методисти та відповідальні за дошкільну освіту управлінь (відділів, секторів) міських (сільських, селищних) рад.

Для участі в Університеті необхідно зареєструватися до 21 жовтня 2022 року за покликанням: https://forms.gle/npzwTmWGD4v2NL9T6

Університет відбудеться в режимі zoom-конференції. Покликання надсилатиметься зареєстрованим учасникам на електронну адресу.

Початок роботи о 10.00.