Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Проведення презентаційного вебінару програми «Супергерої FAST»

  08/11/2022

  Відповідно до  інформаційного листа директорату дошкільної, шкільної, позашкільної  та інклюзивної освіти від 01 листопада 2022 року № 4/3138-22 Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти повідомляє, що в межах навчальної програми «Супергерої FAST» 09 листопада 2022 року з 16.00 до 18.30 проводитиметься презентаційний вебінар для освітян.

  Під час вебінару відбудеться презентація  навчальної програми, атакож учасники матимуть змогу поставити  питання організаторам проєкту.

  Для участі в заході необхідно зареєструватися за покликанням: https://bit.ly/FASTHeroes091122.

  Нагадуємо, що у 2021 році Україна доєдналася до міжнародної ініціативи «Супергерої FAST», схваленої Всесвітньою організацією інсульту. Основною метоюінтерактивної навчальної програми «Супергерої FAST» є ознайомлення дітей віком 5–9 років з ознаками інсульту та формування в них уміння викликати невідкладну допомогу. Нині програма реалізується в понад 20 країнах світу. 

  Минулого навчального року до програми долучилися 615 закладів загальної середньої освіти України, більше 3 500 учителів, навчання пройшли 40 тисяч учнів з усіх областей. Детальніше – на сайті програми: https://ua-uk.fastheroes.com/

  Просимо інформувати заклади освіти про можливість узяти участь  у вебінарі. Детальніше – у вкладенні.