Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

 • Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

  Проведення обласного сертифікованого семінару-практикуму «Сучасні виклики в організації дистанційного навчання з предмета «Основи здоров’я»: огляд онлайн-ресурсів та інтернет-сервісів»

  07/10/2022

  Відповідно до плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти на 2022 рік, із метою підвищення фахової компетентності вчителів основ здоров’я закладів загальної середньої освіти Миколаївської області із 21 до 24 листопада 2022 року навчально-методичною лабораторією акмеології МОІППО заплановано проведення обласного  сертифікованого семінару-практикуму «Сучасні виклики в організації дистанційного навчання зпредмета «Основи здоров’я»: огляд онлайн-ресурсів та інтернет-сервісів» (далі Семінар).

  Запрошуються вчителі основ здоров’я закладів загальної середньої освіти. Для участі у заході необхідно до 18 листопада 2022 року заповнити форму реєстрації за покликанням https://forms.gle/DsYtdHd4mT4wJoiK8.

  Семінар відбудеться в дистанційному режимі, методичні матеріали та завдання розміщуватимуться на Google-диску, доступ до якого буде надано учасникам  20 листопада 2022 року. Захід проводитиметься згідно наданого розкладу в зазначені терміни.  Звертаємо вашу увагу, що опрацювати матеріали семінару учасники матимуть змогу в зручний час відповідно до встановлених термінів. Підсумок роботи семінару – сертифікат на 10 год. (за умови виконання практичного завдання учасником).