Вітаємо на сайті Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Переможний вісник - інформаційний ресурс Миколаївського ОІППО з актуальною інформацією для педагогів Миколаївської області в період воєнного стану

Про проведення Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу, приуроченого до Дня Козацтва «Я – козацького роду!»

23/09/2021

«Шкільний портал» вітає з початком нового навчального року та пропонує учням області долучитися до V щорічного Всеукраїнського національно-патріотичного конкурсу, приуроченого до Дня Козацтва «Я – козацького роду!».

Запрошуються учні 2–11 класів закладів загальної середньої освіти, гімназій, ліцеїв, професійно-технічних училищ, позашкільних закладів освіти.

Завдання конкурсу є різного рівня складності, питання – переважно з предметів гуманітарного циклу.

Вартість участі для кожного учасника складає 18 грн. Мінімальна кількість учасників від закладу освіти – 6 учнів. Учасники отримають електронні сертифікати різних ступенів. Електронним сертифікатом також буде нагороджено вчителя, який здійснюватиме функції куратора.

Детальніше про умови можна дізнатись за покликанням:

http://testportal.ucoz.com/index/konkurs_quot_ja_kozackogo_rodu_quot/0-81.

Завдання подаються через комп’ютерну програму, що необхідно буде завантажити на сайті в конкурсний день. На даний час за покликанням (http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-695-20) потрібно обов’язково спробувати демонстраційну програму.

Заявку надіслати до кінця доби 10 жовтня 2021 року. Конкурс проводитиметься із 12 до 18 жовтня 2021 року (в один із днів на вибір куратора). Бланк заявки за покликанням:

http://testportal.ucoz.com/load/0-0-0-696-20. (Натисніть на покликання і завантаження почнеться автоматично).

За додатковою інформацією звертатися на електронну адресу: zno.probne@gmail.com.